הובלות בגני תקווה

הובלות בגני תקווה

צריך/ה הובלה? אין בעיה! נא למלא פרטים וניצור קשר ממש בהקדם!

או לחייג: 053-9426246


עומדים לקראת הליכי מעבר דירה/משרד? מחפשים אחר שירותי הובלות בגני תקווה? בשורות הבאות תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי לכם לקראת המעבר.

מהם שירותי הובלות בגני תקווה?
שירותי הובלות בגני תקווה הם למעשה הגדרה כללית למגוון רחב של סוגי הובלות שונים הכוללים בין היתר: הובלת דירות, הובלת משרדים, הובלות קטנות (לפריטי תכולה בודדים), הובלת חנויות ובתי עסק, הובלת ירושות ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים בין היתר לצרכי ההובלה, היקף התכולה הנדרשת לשינוע והובלה ופרמטרים מקצועיים נוספים הנקבעים על ידי נותן השירות בהתאם לצרכי הלקוח/ה.מה שירותי ההובלה שלנו כוללים?
שירותי הובלה בגני תקווה כוללים בין היתר: שירותי אריזה מקצועיים המוצעים לכם באמצעות ציוד אריזה איכותי ופונקציונאלי, שירותי פירוק והרכבה של מערכות ריהוט משולבות (מיטות, מזנונים, ספות ענק וכדומה), שירותי הובלה במנוף לצרכי הובלת דירות או משרדים מקומות גבוהות או לצרכי הובלת פריטי תכולה כבדי משקל, שירותי פיזור התכולה בנקודת היעד בהתאם לחללי העבודה או המגורים ותכנון מסלול ההובלה ברחבי גני תקווה.

תכנון מסלול ההובלה
הובלות בעיר גני תקווה ובערים נוספות בארץ מחייבות תכנון מוקפד של כל מסלול ההובלה וזאת לנוכח הצפיפות המאפיינת את כבישי העיר לאורך כל שעות היממה. תכנון מסלול ההובלה מתבצע בין היתר בהתאם לשעת היום/ערב בה מתבצעת ההובלה ובהתאם לשינויים כאלו ואחרים בנתיבי העיר המרכזיים (סגירת צירים לצורך עבודות ואירועי חוצות וכדומה).

שירותי אריזה מקצועיים לקראת הובלות בגני תקווה
שירותי האריזה המקצועיים המוצעים על ידינו כוללים בין היתר: מיון מקדים של תכולת הדירה/משרד/בית עסק המיועדת לצרכי הובלה, התאמת ציוד האריזה לכל אחד מפריטי התכולה המיועדים למעבר, עיטוף באמצעות ניילון נצמד לקופסאות אריזה עם פריטי תכולה שבירים, רישום מדויק של תכולת ההובלה על גבי כל קרטון וקופסת אריזה אחרת תכנון פונקציונאלי של העמסת רכבי ההובלה.
לרשותנו, ציוד אריזה מקצועי ומקיף הכולל בין היתר: קרטוני אריזה עבים וחזקים במיוחד, קופסאות אריזה ייעודיות לפריטי תכולה שבירים (צלחות, מראות, נברשות וכדומה) ומגוון רחב של חבלי קשירה, ניילון נצמד בעוביים שונים וכדומה. כמו כן, אנו מחזיקים במתקני הרמה שונים כגון: ליפטים ניידים ועגלות הובלה.
במידת הצורך, אנו נעזרים במנופאים מוסמכים ובעלי רישיון וזאת לצרכי הפעלת מנופי זרוע להובלת פריטי תכולה מדירות ומשרדים הממוקמים בקומות גבוהות ו/או הובלת פריטי תכולה כבדי משקל.

שירותי הובלה מיוחדים בעיר הגדולה
שירותי הובלות בגני תקווה כוללים בין היתר שירותי הובלה מיוחדים המיועדים בין היתר לצרכי הובלת פריטי תכולה בודדים וכבדי משקל כגון: הובלת מתקני כושר וספורט, הובלת פסנתרים, הובלת מכונות ייצור, הובלת עצים בוגרים וכדומה. שירות זה מתבצע בהתאם לאופי וסוג פריט התכולה המיועד להובלה ובהתאם לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הנלווים להליכי ההובלה, לרבות, תכנון מסלול ההובלה והעמסה-פריקה בטיחותית של פריטי התכולה מרכבי ההובלה.

הובלות לכל מטרה בגני תקווה
מלבד שירותי ההובלה המופיעים לעיל, אצלנו תוכלו למצוא שירות הובלות בגני תקווה לכל מטרה נדרשת. אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר וכבר בשיחת הטלפון הראשונה תוכלו להיחשף ליתרונות השירות המוצע על ידינו ואיכויותיו. לפרטים נוספים חייגו אלינו עכשיו!