הובלת פריט בודד חיפה

הובלת פריט בודד חיפה

צריך/ה הובלה? אין בעיה! נא למלא פרטים וניצור קשר ממש בהקדם!

או לחייג: 053-9426246


מעוניינים להעביר ארון? שולחן מחשב? את המקרר הנפלא שלעולם לא מאכזב או את ארון הבגדים שלכם? הגיע הזמן להכיר את שירות הובלת פריט בודד חיפה, שירות הובלות קטנות שמיועד לסטודנטים ולאנשים שמעוניינים להעביר פריט אחד. שירות במחיר אטרקטיבי שאף פעם לא מאכזב! מעוניינים לדעת עוד על השירות, עלויות, מובילים ונקודות חשובות נוספות? התחילו לקרוא!הבחירות שלכם – המחיר שלכם
העלות שלכם תהיה בהתאם לשירות (הובלה) בו בחרתם. לכן, טרם אתם שוכרים את שירותיה של חברה שמספקת שירות הובלת פריט בודד חיפה, חשוב שתהיו בטוחים שאתם בוחרים בשירות הנכון ביותר לכם. תרשים זרימה זה יעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה:

  1. האם אתם מעוניינים בהובלה של פריט בודד חיפה או שמא אתם מעוניינים בהובלה של תכולת משרד או תכולת בית? הובלות קטנות יכולות לכלול מפריט בודד ועד תכולה של דירת חדר. הובלות דירה והובלות משרד כוללות הובלה של תכולת שני חדרים ומעלה.
  2. באם החלטתם שאתם מעוניינים בהובלה של פריט אחד או מספר פריטים בודדים, חשוב שתציינו מאיזה איזור ההובלה בישראל (הדוגמה שלנו כאן היא העיר חיפה) ולאיזה איזור. שכן, עלות הובלה מקומית שונה מהובלה בינעירונית.
  3. השלב השלישי יהיה מורכב מהפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל במחיר. כאן חשוב שתציינו האם בבניין ממנו אתם מובילים את הפריט והבניין אליו אתם מובילים את הפריט יש מעלית והאם פריט זה נכנס בפתח של דלת סטנדרטית ונכנס למעלית (במקרה ולא, תוצע לכם הובלת מנוף קטנה). נקודה חשובה נוספת אותה יש לציין היא האם יש חנייה מסודרת בה הרכב המסחרי או משאית ההובלה יוכלו לעמוד בעת ההובלה. בהתאם לכל אלו יקבע המחיר.הובלת פריט בודד – מפורק או שלם?
בחירת שירות הובלת פריט בודד חיפה אינה פוטרת אתכם מהחלטות חשובות אותן תצטרכו לקבל לגבי אותה הובלה. ההחלטה הראשונה תהיה האם אתם מעוניינים להוביל את הפריט מפורק או שלם. החלטה זו צריכה להתבסס על הגודל של הפריט והחומר ממנו הוא עשוי. יש למשל ארונות שלא יעמדו בפירוק והרכבה מחדש, לעומת זאת יש ארונות ורהיטים נוספים שנחשבים למודולריים, דהיינו, נבנו מתוך מטרה לאפשר ללקוח לפרק את הרהיט ולהרכיב אותו מחדש.
באם החלטתם שאתם מעוניינים בפירוק של אותו פריט בודד אותו אתם בוחרים להעביר, חשוב שתיקחו בחשבון שפירוק והרכבה הן פעולות נלוות להובלת הפריט ולכן תצטרכו לשלם סכום נוסף. כאן חשוב לבחור באנשי מקצוע מיומנים ולהיעזר בחברת הובלה מנוסה שתייעץ לכם אודות אותו שירות פירוק והרכבה המתאים ביותר לפריט שלכם. נכון להיום יש אפשרות פירוק והרכבה של ארונות ילדים, מחשבים, שולחנות מחשב, ארונות בגדים, ספרים ונעליים, ארונות זכוכית ועוד. טרם השכרת השירות תמיד חשוב לברר מה כוללות פעולות הפירוק וההרכבה, כלומר האם הן כוללות גם התקנת ציר לארון, חיבור של הפריט לקיר בעת הרכבה, כוונן צירים ועוד.

מעוניינים בהובלת פריט בודד? חברת ההובלה שלנו תשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם ייעוץ ושירות בדבר שירות הובלת פריט בודד חיפה. בהצלחה!

דילוג לתוכן